Groźny wypadek w Jegłowniku. Są poszkodowani

Mieszkańcy okolic Jegłownika i Gronowa Elbląskiego od lat zgłaszają problem z tą drogą. Jest niebezpieczna, w fatalnym stanie, pełna dziur i wyboi oraz brakuje przy niej pobocza. Niestety wczoraj doszło właśnie tam do bardzo groźnego wypadku.

W poniedziałek na tej trasie doszło do groźnego wypadku. Osobowe renault, którym podróżowało pięć osób na łuku drogi wpadło do rowu.

Na miejsce najszybciej dotarli strażacy z OSP Jegłownik, którzy udzielili rannym pomocy oraz zabezpieczyli rozbite auto. Samochodem kierował obywatel Irlandii, który został przebadany przez policjantów na obecność alkoholu w organizmie. Jak się okazało był trzeźwy.

Na razie nie wiadomo co było powodem tego wypadku, jednak mieszkańcy okolic wskazują, że ta droga do bezpiecznych nie należy.

„I tu wiadomość kieruję do Powiatowego Zarządu Dróg w Pasłęku. Pisałem do Państwa pismo kilka miesięcy temu odnośnie stanu drogi na której doszło do wypadku. Tam nie ma pobocza, sama droga już nie nadaje się do codziennego użytkowania, ale nieee, po co remont? Przecież lepiej jak się ktoś zabije jadać do domu/pracy” – pisze jeden z internautów.

Fot. OSP Jegłownik

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register