Coraz bliżej startu Ekstraklasy. Gdzie śledzić jej wyniki?

Początek lipca oznacza, że wielkimi krokami zbliża się start kolejnego sezonu polskiej Ekstraklasy. Piłkarze wrócili z urlopów i ciężko trenują, by być w jak najlepszej dyspozycji na inaugurację. W pocie czoła działają także włodarze klubów, starając się dokonać jak najbardziej przemyślanych transferów. Powrót do rozgrywek ligowych to dobra okazja, by śledzić jej wyniki w odpowiednich miejscach. Kto wie, może przy okazji akurat do nas uśmiechnie się szczęście?

Choć wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach w ostatnich latach nie napawają optymizmem, w związku z czym trudno stwierdzić, że poziom naszej ligi się podniósł, to Ekstraklasa dalej budzi ogromne emocje wśród kibiców. A właściwie PKO Ekstraklasa, bo tak od najbliższego sezonu będą nazywały się te rozgrywki. Wszystko z powodu zmiany sponsora tytularnego, którym został PKO Bank Polski. Podpisany kontrakt oznacza spory wzrost wpływów do kasy klubów. Zastrzyk finansowy z pewnością ucieszył poszczególnych prezesów drużyn, ale czy powody do radości będą mieć również fani zespołów? Przekonamy się już niedługo, bo sezon startuje w piątek, 19 lipca.

Czy jak co roku czeka nas emocjonująca walka o najwyższe lokaty oraz o utrzymanie? Jeśli ktoś ma przeczucie, co do wyników pierwszych spotkań lub finałowych rozstrzygnięć zbliżających się rozgrywek, powinien spróbować postawić na to pieniądze w zakładach. Komu jednak powierzyć swój kapitał? W decyzji pomocny może okazać się ranking bukmacherów.

Polscy gracze mogą wybierać wśród wielu legalnie funkcjonujących firm na naszym rynku. O działalności zgodnie z prawem decyduje Ministerstwo Finansów, które przyznaje specjalną licencję, zezwalającą na oferowanie swoich usług w kraju. Odkąd w 2017 r. zmieniły się przepisy, pod karą wysokiej grzywy zabronione jest zawieranie zakładów u zagranicznych buków obchodzących ustalone zasady. Ich strony internetowe są wprawdzie blokowane, ale nieuczciwa konkurencja nie śpi i próbuje różnych sztuczek, by skusić swoją ofertą rzeszę klientów. Nie warto ryzykować. Polskie firmy rozwijają się na każdym kroku, proponując nam naprawdę dobre warunki gry.

W ostatnim czasie na popularności szybko zyskują zakłady przez sieć. Do puszczenia kuponu wystarczy kilka kliknięć na ekranie urządzenia mobilnego. Nie trzeba fatygować się do stacjonarnego punktu. Gdzie najlepiej obstawiać mecze on-line? Kto oferuje najwyższe kursy, a kto daje nam wysokie bonusy na start? Co jest wymagane przy rejestracji? Z jakiego programu lojalnościowego warto skorzystać? Czyje usługi cieszą się największym uznaniem graczy? Ranking bukmacherów pomaga nam ustalić, którą stronę do gry przez internet wybrać. Obecnie, szczególnie wśród młodszego pokolenia, dominuje zawieranie zakładów mobilnie. A i niektórzy doświadczeni, starsi gracze coraz częściej wybierają możliwość wysłania kuponu on-line, zamiast tradycyjnego przeglądania papierowej oferty z długopisem lub ołówkiem w ręku.

Ranking bukmacherów obejmuje tylko legalnie działające firmy, na czele z najbardziej popularnymi, czyli STS-em oraz Fortuną.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register