Jak zaoszczędzić, szukając kuriera do Niemiec?

Polska prowadzi intensywną współpracę gospodarczą z Niemcami. Wielu Polaków ma tam swoich krewnych czy znajomych. Wysyłanie przesyłek kurierskich do zachodnich sąsiadów jest więc standardem. Jak zrobić to możliwie tanio?

Usługi kurierskie do Niemiec oferuje wiele (acz nie wszystkie!) firm przewozowych, działających na polskim rynku. Wymienić tu można takie przedsiębiorstwa, jak: DHL, DPD, FedEx, GLS, UPS i oczywiście GlobKurier – https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-niemiec. Rzecz jasna, warto wybrać korzystną cenowo oraz bezpieczną opcję.

Wysyłka do Niemiec – jak nadać paczkę?

Wysłanie paczki kurierem do Niemiec przez GlobKurier.pl jest bardzo proste i wymaga w zasadzie tylko kilku kliknięć. Należy:

1) Odpowiednio zapakować przesyłkę (trzeba sprawdzić, jakie zabezpieczenia są wymagane).

2) Zmierzyć i zważyć paczkę.

3) Uzupełnić wymiary paczki w formularzu szybkiej wyceny.

4) Wybrać jedną z dostępnych ofert.

5) Zamówić kuriera do Niemiec i opłacić zlecenie.

Przesyłka do Niemiec jest ofertą przeznaczoną zarówno dla przedsiębiorców, jak też klientów indywidualnych.

Przesyłki do Niemiec – dostępna oferta

Jak wspomniano wyżej, nie wszystkie firmy kurierskie działające w Polsce oferują wysyłkę paczek do Niemiec. Aby określić, którzy przewoźnicy świadczą taką usługę (najpopularniejsi to: DPD, GLS, FedEx, TNT, Raben) oraz wybrać najkorzystniejszą cenowo ofertę, warto skorzystać z pomocy brokera kurierskiego GlobKurier.pl.

Warto pamiętać, że paczki do Niemiec wysyłać mogą klienci zarówno biznesowi, jak też indywidualni. Możliwy jest transport drogowy lub lotniczy. Średni czas doręczenia wynosi od jednego do pięciu dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

W naszych czasach wysyłka kurierska do Niemiec nie musi być wcale droga. Koszty przesyłki do Niemiec zależą przede wszystkim od wymiarów oraz wagi paczki. Na cenę wpływa również forma transportu. Drogowy jest tańszym rozwiązaniem, trzeba jednak liczyć się z dłuższym czasem doręczenia. Przesyłka lotnicza jest o wiele szybsza, lecz zarazem droższa.

Za pośrednictwem GlobKurier.pl przesyłkę do 1 kg wysłać można do Niemiec już od 23 zł netto! Przy czym niższe ceny na przesyłki do naszych zachodnich sąsiadów można zyskać, wykorzystując kod rabatowy lub zakładając w serwisie GlobKuriera konto biznesowe.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register