Kilka godzin siedziała w samochodzie. Była pijana i miała narkotyki

Policjanci dostali zgłoszenie, że kobieta od kilku godzin siedzi w samochodzie. Bali się, że mogła zasłabnąć i grozi jej wyziębienie. Chcieli jej pomóc i otworzyli drzwi.

Zapach alkoholu nie pozostawił wątpliwości. 24-latka była pijana. Dodatkowo podała fałszywe dane a w torebce kobiety policjanci znaleźli szklany słoik z narkotykami. Została zatrzymana do wyjaśnienia. Za posiadanie środków odurzających grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Elbląga zostali powiadomieni, że w Jegłowniku na ul. Szkolnej od kilku godzin w samochodzie siedzi kobieta. Nie reagowała na pukania w szyby. Istniało podejrzenie, że coś się stało. Na miejsce przyjechali mundurowi i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu, wydobywający się z toyoty i bełkotliwy ton 24-latki, nie pozostawił wątpliwości. Była pijana.

To nie wszystko. Podczas rozpytania podała fałszywe dane. A dokładniej dane swojej siostry, a w jej torebce policjanci znaleźli szklany słoik z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina (9 gramów). 24-letnia elblążanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register