Kolejne zatrzymanie za posiadanie heroiny i konopii

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Przy Janie K. policjanci znaleźli heroinę. To był jednak tylko początek jego kłopotów, biorąc pod uwagę to, co policjanci znaleźli w piwnicy 37-latka. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Nerwowe zachowanie Jana K. wzbudziło podejrzenia policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego. Funkcjonariusze obserwowali mężczyznę podejrzewając, że może mieć przy sobie narkotyki. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Przy 37-latku policjanci znaleźli heroinę.

Na tym policjanci jednak nie poprzestali. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jeszcze mieszkanie Jana K. oraz jego piwnicę. Po otwarciu drzwi okazało się, że w piwnicy jest przydomowa uprawa marihuany wyposażana w cały niezbędny sprzęt, między innymi w specjalne oświetlenie i wentylację.Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli zarówno ujawnione urządzenia, pestycydy, jak i krzak konopi indyjskich. Jan K. usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, uprawy konopi oraz posiadanie urządzeń do jej uprawy.

źródło:policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register