Makabra na „siódemce”. Syn zamordował matkę i chciał ukryć zwłoki?

Nowe, wstrząsające ustalenia w sprawie makabrycznego odkrycia policjantów w podelbląskim Kazimierzowie. Okazuje się, że znaleziona w samochodzie mężczyzny martwa kobieta to najprawdopodobniej jego matka. Dlaczego zabił? Tego na razie nie wiadomo.

Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce wczoraj w Kazimierzowie na drodze nr 7 w okolicach Elbląga. 24-latek jechał autem w kierunku Gdańska. Policjanci w trakcie kontroli poczuli od niego zapach alkoholu.

Kierowca nie zgodził się na sprawdzenie stanu trzeźwości. Podczas wykonywanych czynności policjanci w bagażniku auta odkryli ciało kobiety w średnim wieku. Funkcjonariusze podjęli reanimację oraz wezwali pogotowie ratunkowe.

86-112377

Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon kobiety.

24-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wcześniej pobrano od niego krew do badań. O sytuacji powiadomiono Prokuraturę Rejonową w Elblągu.

Jak informuje Dziennik Bałtycki sprawę przejęła prokuratura w Malborku, ponieważ prawdopodobnie do zbrodni doszło na terenie Nowego Dworu Gdańskiego.

– Jak udało nam się ustalić, kobieta była mieszkanką gminy Ostaszewo, w powiecie nowodworskim. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, martwa kobieta była matką kierowcy. Śledztwo w tej sprawie przejęła Prokuratura Rejonowa w Malborku. W miejscu zamieszkania kobiety trwały oględziny. Na piątek zaplanowana jest sekcja zwłok kobiety, która wyjaśni, co było przyczyną jej śmierci (wstępnie ustalono, że na ciele nie było widocznych obrażeń) – informuje gazeta.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register