Marihuana w szufladzie na ul. Rembielińskiej

Policjanci z Targówka zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy ujawnili środki odurzające. Funkcjonariusze w lokalu należącym do zatrzymanego Adriana K. znaleźli ponad 40 gram marihuany. Ponadto zabezpieczyli wagę służącą prawdopodobnie do porcjowania narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Targówka zwalczający przestępczość narkotykową udali się do jednego z mieszkań przy ul. Rembielińskiej, gdzie według zdobytych informacji mogła przebywać osoba posiadająca narkotyki. Funkcjonariusze w szafce komody znaleźli torebkę foliową z roślinnym suszem. Łącznie policjanci podczas przeprowadzonych działań zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany. 23-latek został zatrzymany.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną służąca do porcjowania narkotyków oraz niewielką kwotę pieniędzy. Dalsze czynność z  zatrzymanym wykonywali już policjanci z wydziału dochodzenowo-śledczego, którzy przedstawili Adrianowi K. zarzut za posiadanie narkotyków. Teraz 23-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register