Mogło być groźnie. Nietypowy wypadek na „siódemce” – poszkodowany elblążanin!

Policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Ryki. Na skutek pęknięcia pasów mocujący spadł na drogę element konstrukcyjny o wadze 6 ton, przewożony na skrzyni ciężarowego dafa. Mieszkaniec Elbląga z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny tego wypadku.

W piątek o godz. 9.00 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na tymczasowym objeździe budowy drogi krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Ryki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci ruchu drogowego oraz pozostałe służby ratownicze.

policja wypadek

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że na skutek pęknięcia pasów mocujący spadł na drogę element konstrukcyjny mostu o wadze 6 ton, przewożony na skrzyni ciężarowego dafa, którym kierował 68-latek z Gdańska. Element konstrukcyjny sunąc po jezdni zahaczył boki dwóch pojazdów jadących z naprzeciwka: forda, którym kierował 51-latek z woj.warmińsko-mazurskiego oraz skodę, którą kierował 35-latek z Elbląga. Na szczęście w pojazdach oprócz kierujących nie było innych osób. Kierowca skody trafił do szpitala z urazem kręgosłupa.

Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, wykonał oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacje fotograficzną. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali też prawo jazdy 68-latkowi. Na czas pracy policjantów na miejscu zdarzenia zorganizowano objazdy.

Nowodworscy policjanci ustalają przyczyny tego wypadku.

Źródło: Policja Nowy Dwór Gdański

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register