Od dziś zapisy na 26. Bieg Powstania Warszawskiego

Jeszcze tylko kilka godzin dzieli nas od rozpoczęcia zapisów do 26. Biegu Powstania Warszawskiego. Rejestracje zawodników rozpoczną się w nocy z 1 na 2 lipca o godz. 00.01. Na biegaczy czeka 10 000 pakietów startowych. Równoległe zapisy prowadzone będą do III Biegu Zdobycia PAST-y.

Tegoroczny Bieg Powstania Warszawskiego odbędzie się w sobotę, 23 lipca. 26. edycja tego biegu zostanie przeprowadzano na atestowanej, przez PZLA, trasie o dystansie 10 kilometrów. Pierwsi zawodnicy na trasę ruszą o godzinie 21.00. Wcześnie wystartują zawodnicy na wózkach. Wspólny start znajdować się będzie na ul. Bonifraterskiej.

Biegacze do pokonania będą mieli nową trasę prowadzącą ulicacmi Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskiego Przedmieścia i Karowej. Następnie zawodnicy skręcą w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i ul. Kruczkowskiego. Po skręcie w ul. Ludną do Czernikowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim (tunelem) do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej do mety zlokalizowanej na ul. Konwikotoskiej.

III Bieg Zdobycia PAST-y
Bieg na 9 piętro historycznego budynku przy ul. Zielnej 39 od trzech lat towarzyszy Biegowi Powstania Warszawskiego. W Biegu Zdobycia PAST-y będzie mogło wziąć 720 zawodników. Zmagania upamiętniające bohaterstwo powstańców i zaciętość walk, rozpoczną się o godz. 9.00.

Jak można się zapisać?
Podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich biegach z cyklu „Zabiegaj o pamięć” do rejestracji wykorzystywany jest system elektroniczny działający na stronie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA. Wystarczy założyć profil na stronie Centrum, a planując start w kolejnych biegach należy tylko wpisać swój login i hasło.

Rejestracja zawodników do 26. Biegu Powstania Warszawskiego oraz III Biegu Zdobycia PAST-y rozpocznie się w nocy z 1 na 2 lipca o godz. 00.01.

Osobiste zapisy będą prowadzone od 8 lipca w dniach i godzinach pracy biura zawodów w sali im. Sienkiewicza w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej.

Dwa sposoby na zapisy:

  • poprzez stronę www.aktywnawarszawa.waw.pl (widoczny w górnej części strony baner „Rejestracja” lub „Logowanie”). Rejestracja poprzez stronę trwa nieprzerwanie od noc z 1 na 2 od godz.00.01, aż do wyczerpania limitu miejsc.
  • osobiście w Biurze Zawodów zlokalizowanym w sali im. Sienkiewicza w Pałacu Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od strony ul. Marszałkowskiej, od 8 lipca, tylko wtedy kiedy limit uczestników nie został wyczerpany.

Pakiety na Bieg Powstania Warszawskiego można odbierać od 8 lipca.

 

Szczegółowe informacje dotyczące biegu można znaleźć na stronie: www.aktywnawarszawa.waw.pl.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register