Pijana matka opiekowała się dziećmi. Sprawa trafi do sądu

 

Policjanci interweniowali w mieszkaniu, w którym pijana matka „opiekowała” się 2 miesięcznym synkiem i 2-letnią córeczką. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że młoda kobieta miała 1,5 promila alkoholu w organizmie. Informację o niepokojącej sytuacji policjanci otrzymali od pracownika socjalnego i asystenta rodzinnego z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie.

Po interwencji funkcjonariuszy, pracownika socjalnego i pielęgniarki środowiskowej małoletni dzieci trafiły pod opiekę rodziny.

Wczoraj po godzinie 10.00 policjanci z Ostródy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta w najlepsze trwa spotkanie, któremu towarzyszy picie alkoholu. Alarmujące było to, że w towarzystwie przebywać ma kobieta z dwójką małoletnich dzieci. Na tą sytuację naszła pracownica i asystent rodziny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie, którzy interesowali się swoją podopieczną i losem jej małoletnich dziećmi.

Chwilę później funkcjonariusze pojawili się we wskazanym mieszkaniu, by pomóc pracownikom urzędu w tej interwencji. Okazało się, że 27-latka miała 1,5 promila alkoholu w organizmie i opiekowała się 2 miesięcznym synkiem i 2-letnią córeczką.

Po interwencji funkcjonariuszy, pracownika socjalnego i pielęgniarki środowiskowej małoletni dzieci trafiły pod opiekę rodziny. O całej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register