Policjanci nadal szukają zaginionego mieszkańca Braniewa

Od momentu zgłoszenia zaginięcia Czesława Asztemborskiego, policja organizuje kolejne poszukiwania na terenie Braniewa i okolic.

Komenda Powiatowa Policji w Braniewie od 24 lipca br prowadzi szereg czynności w sprawie Czesława Asztemborskiego, który nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz do dnia dzisiejszego nie nawiązał żadnego kontaktu. 61-letni braniewianin nigdy nie oddalał się z miejsca zamieszkania na tak długi okres. Dlatego też braniewscy policjanci podejmują kolejne czynności poszukiwawcze. Sprawdzono również wszystkie miejsca ostatniego przebywania mężczyzny.

Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć zaginionego Czesława Asztemborskiego. Każdego dnia weryfikowane są różne hipotezy, celem odnalezienia mężczyzny. Kolejnym etapem poszukiwań było użycie psa tropiącego.

W policji pracują psy, które między innymi potrafią szukać zapachu ludzkich zwłok, również na wodzie. Jeden z nich przyjechał do braniewskiej jednostki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olszynie z Wydziału Prewencji, wraz z przewodnikiem.

Dzięki współpracy ze Strażą Pożarną, na łodzi przy użyciu psa sprawdzono jedną z hipotez, gdzie mógł ostatnio poruszać się zaginony Czesław Asztemborski.

Przypominamy, iż Czesław Asztemborski w dniu zaginięcia ubrany był w:

czarne spodnie z materiału, biała koszulka, bluza zielona typu moro, czapka z daszkiem typu moro, brak butów, brązowe kapcie.
Rysopis zaginionego:

wzrost – 171 cm, waga – 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy obcięte na łyso, oczy koloru piwnego, twarz okrągła, uszy, nos – normalne.

Jeśli posiadasz informacje dotyczące zaginionego Czesława Asztemborskiego to prosimy o kontakt z braniewską jednostką policji – osobiście lub pod nr 997, 55 244 02 00 lub 55 244 02 39.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register