Podłoga z naszych snów

W przypadku zakupu nowego domu albo mieszkania, czy też generalnego remontu naszego dotychczasowego lokum, warto wykorzystać moment, by wyposażyć mieszkanie zgodnie z naszym gustem. Poszukując odpowiednich mebli, zastanawiając się nad kolorem ścian, czy nową kabiną prysznicową można pomyśleć o wymianie podłogi. Wiąże się to z wymianą listew przypodłogowych, które pozwalają uzyskać estetyczne przejście od poziomu podłogi do ściany. Takie gustowne rozwiązania na pewno przydadzą się w każdym mieszkaniu.

1. Listwy drewniane najwyższej jakości

2. Zakupy z wszelkimi udogodnieniami

Listwy drewniane najwyższej jakości

Poszukując odpowiednich listew, dobrze jest poszukać takich, które są wykonane z drewna, czyli są ekologiczne. Ich zaletą jest także to, że prawidłowo zamontowane oraz pomalowane albo pokryte lakierem, posłużą nam przez wiele lat. Listwy przypodłogowe drewniane dobrej jakości znajdziemy na pewno w witrynie internetowej Parkiet.pl.

Mają oni w swojej ofercie produkty sosnowe, wykończone szlachetnym fornirem z dębu, buka, jesionu, orzecha, czy też akacji. Liczne rozwiązania kolorystyczne pozwalają tak dobrać listwy, by harmonizowały z wystrojem całego mieszkania. Duża paleta propozycji powoduje, że ich produkty są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Są to oczywiście listwy z litego drewna, które będą droższe od listew z MDF, ale ich jakość oraz szlachetność jest nieporównywalnie większa. Dzięki wyborowi takiego rozwiązania nasz parkiet uzyska zupełnie nowy wymiar. 

Zakupy z wszelkimi udogodnieniami

Sercem każdej listwy jest jej rdzeń, a odpowiednie okleiny pozwalają uzyskać efekt, na którym nam zależy. Ceny listew sosnowych na stronie sklepu zaczynają się już od nieco ponad osiemnastu złotych za metr bieżący listwy. Firma działa w branży parkieciarskiej od 1995 roku. Gwarantuje to, że ich listwy przypodłogowe drewniane są produktem wytworzonym przez profesjonalistów, przy użyciu najnowszych technik obróbki drewna.

Zakupu możemy oczywiście dokonać poprzez Internet, korzystając z dogodnych sposobów płatności. Zwyczajowy czas dostawy wybranych przez klienta lub klientkę listew waha się od siedmiu do czternastu dni. W przypadku gdybyśmy się rozmyślili i zrezygnowali z zakupu, mamy taką możliwość – oczywiście w terminie określonym prawnie. Jeśli zakupu dokonujemy w Warszawie lub okolicach firma oferuje montaż listew, którego warunki można spokojnie znaleźć na stronie sprzedawcy. Na pewno warto zapamiętać ten adres i skorzystać z niego, gdy będzie nam potrzebny.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register