Policjanci nadal łapią pijanych kierowców

1,62 promila alkoholu w organizmie miał rekordzista zatrzymany wczoraj do kontroli drogowej przez policjantów z ruchu drogowego. Mężczyzna kierował osobowym peugeotem. Policjanci zatrzymali łącznie 4 nietrzeźwych kierujących.

Od godziny 6 rano trwały policyjne działania „Trzeźwy poranek” policjanci w kilku miejscach na terenie Elbląga sprawdzali trzeźwość kierujących. Przebadano ponad 300 kierujących.

Przy ul. Warszawskiej zatrzymano 55-latka, który kierował lancią mając 0,8 promila. Inny mężczyzna przy ul. Rawskiej kierował osobowym fordem. W jego przypadku wynik badania alkotestem to 1,4 promila. Oprócz niego policjanci zatrzymali również 49-latka tym razem na Trasie Unii Europejskiej. Mężczyzna kierował vw passatem. Wynik badania to 0,5 promila alkoholu w organizmie.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1 komentarz

  • Piotr Reply

    30 stycznia 2019 at 15:27

    A niech łapią, wszystkim na dobre to wyjdzie. Im też, bo bedzie to bardziej pożyteczne i wpływające na bezpieczeństwo, bo sam święty nie jestem, czasem zdarza mi sięodrobinę przekroczyć prędkość i yanosik mnie uratował, ale nie wyobrażam sobie, żeby wsiąść do auta po piwku, dwóch albo 10

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register