Poznajesz ich?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków na sumę blisko 3000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno moment kradzieży jak i wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło w czerwcu tego w jednym ze sklepów kosmetycznych. Sprawcy wykorzystując nieuwagę personelu ukradli towar o wartości 2800 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa jak i moment kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 15, 22/ 603 91 67 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

znaszich

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register