Rusza akcja “Zima w OHP”

Czujesz, że musisz zmienić coś w swoim życiu? Potrzebujesz nowych doświadczeń, relacji i poczucia, że każdy poranek ma sens? Jesteś młodą , energiczną osobą z pozytywnym nastawieniem do otoczenia? Nie masz pracy, jesteś studentem, uczniem a twój wiek nie przekracza 25 lat?

Jeśli  choć raz , odpowiedź zabrzmiała TAK,  wpadnij do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu i skorzystaj z możliwości  jakie Ci oferujemy.

Właśnie rusza pierwsza w tym roku „ZIMA W OHP”.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży to wsparcie jakiego Ci trzeba!

Pośrednicy pracy , doradcy zawodowi i specjaliści rozwoju zawodowego w jednym miejscu, do Twojej dyspozycji kompletnie za DARMO ! Pomożemy znaleźć Ci pracę w wymiarze jaki Tobie odpowiada! Udzielimy fachowych rad i pomożemy odnaleźć właściwą ścieżkę kariery na podstawie wieloletniego doświadczenia i predyspozycji jakie posiadasz.

Jesteś studentem i szukasz pracy na weekendy? A może bezrobotnym, który łaknie nowych doświadczeń – to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Szeroki wybór ofert pracy , od stałej , krótkoterminowej i weekendowej po kursy i szkolenia zakończone stażem bez ponoszenia kosztów. Jedyne co musisz zrobić to CHCIEĆ zrobić krok we właściwą stronę ,zimy z OHP.

Dwa tygodnie ferii to doskonały czas na zabawę, odpoczynek i wyciąganie rąk po nowe możliwości w odpowiednim dla Ciebie terminie:

21.01.2019 „NOWA PERSPEKTYWA”-Spotkanie z pracodawcą – wpadnij na spotkanie z pracodawcą , dowiedz się czego oczekuje i co Ci proponuje. Daj się poznać i nawiąż kontakt na przyszłość.
miejsce: CEiPM OHP w Elblągu, ul. Junaków 5, godz. 9.00

22.01.2019, 29.01.2019 „ZNAJDŹ PRACE DLA SIEBIE” Potrzebujesz pracy na wczoraj , a może przydałaby Ci się pomoc w napisaniu CV ? Jesteś ciekaw co mówi o Tobie test predyspozycji zawodowych? Nasza ekipa podrzuci Ci kontakt do pracodawców a na wszystkie pytania odpowie doradca zawodowy . Przełam bariery i odwiedź Nas w biurze w CKP.
miejsce: CKP, ul. Bema 54 w Elblągu w godz. 10-13

25.01.2019 „DRZWI OTWARTE”– Praca czeka , wystarczy wpaść do biura z uśmiechem i pogadać z naszymi pośredniczkami. Szybki kontakt do pracodawcy , dobrowolność wyboru oferty i wyrażenie chęci uczestnictwa w projektach w przyszłości . Sam zdecyduj co Cię interesuje.
miejsce OHP, ul. Junaków 5 ,w godz. 9-14

23.01.2019, 30.01.2018 „JEDNO MIEJSCE-WIELE MOŻLIWOŚCI” – Zawsze za daleko ? Nigdy nie po drodze? – tym razem pośrednik pracy i doradca zawodowy czekają na Was w środku miasta. Dołącz do młodzieży, która chce od życia więcej, zadawaj pytania i pozbądź się wątpliwości. Oferty pracy , informacje o kursach, szkoleniach, darmowa rejestracja i poradnictwo zawodowe. Wszystko z myślą o Tobie.
miejsce: CSE „ŚWIATOWID” główny hol, w godz.10-15.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register