Sjesta w Parku Modrzewie odwołana

W najbliższą sobotę, 1 lipca  w Parku Modrzewie rozpocznie się cykl spotkań w ramach letniego Festiwalu Odpoczynku. Celem projektu „Sjesta w Modrzewiu”  jest promocja terenów zielonych i zachęcenie mieszkańców do masowego z nich korzystania. Po tygodniu pracy elblążanie będą mogli „naładować akumulatory” i odpocząć nie robiąc kompletnie nic.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zrelaksować się w strefie chillout na specjalnie przygotowanych leżakach, hamakach i kocach a także wziąć udział w zajęciach m.in. jogi. W przerwie będzie można zagrać w gry planszowe małego i wielkiego formatu. Natomiast na najmłodszych sjestowiczów czekać będą festiwalowi animatorzy.

Podczas Sjesty będzie można samemu stworzyć słodkości bez dodatku cukru a dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, w specjalnym punkcie kontrolnym będzie można zbadać sobie poziom cukru we krwi. Dodatkowo elbląscy ratownicy medyczni przeprowadzą kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Projekt „Sjesta w Parku Modrzewie” organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017, który wygrał w głosowaniu mieszkańców okręgu nr 1.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Parku Modrzewie w sobotę 1 lipca od godz. 16.00 do 20.00.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.facebook.com/sjestamodrzewie

Aktualizacja:

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne (ciągłe opady deszczu) zostaliśmy zmuszeni do odwołania sobotniej Sjesty w Parku Modrzewie. Odpoczynek na kocach,leżakach czy hamakach nie byłby przyjemny przy takiej pogodzie. Prosimy o wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy na Sjestę w dniu 15 lipca – informują organizatorzy.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register