Skorzystaj z pieniędzy, które Ci się należą! Zadzwoń do Biura Serwisu Bankowego EXTRUM i kup swoje mieszkanie!

  • To ostatnia szansa na pozyskanie nawet 40 tys. zł na zakup pierwszego mieszkania
  • Już na początku stycznia 2018 r. ruszy ostatnia edycja programu „Mieszkanie dla Młodych 2014-2018”
  • Firma EXTRUM w Elblągu daje KAŻDEMU gwarancję pozyskania dofinansowania na zakup mieszkania

O programie „MdM” oraz o tym, czy każdy elblążanin może takie środki otrzymać rozmawiamy z Przemysławem Micuda z firmy EXTRUM Serwis Bankowy w Elblągu.

Mówi się, że to ostatnia okazja aby skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych”, w którym każdy może otrzymać dofinansowanie do zakupu własnego, pierwszego mieszkania. Na jakie środki możemy liczyć i kiedy?

– Nawet 40 tys. zł, jeśli założymy, że całe mieszkanie kosztuje 200 tys. zł. Prosty rachunek, nasze wymarzone mieszkanie kosztuje wtedy tylko 160 tys. zł. Warto więc sięgnąć po te środki, bo one nam się należą. Trzeba się jednak pospieszyć. Program, zgodnie z zapowiedziami,  skończy się w już 15 stycznia 2018 r.

Kiedy ma ruszyć ostatnia edycja?

– Na początku 2018 r. i znając realia potrwa maksymalnie do 15 stycznia. Dlatego trzeba już teraz o tym pomyśleć. W pierwszej kolejności zacząć od kontaktu z nami, bo nie każde mieszkanie używane lub nowe może wziąć udział w programie „MdM”. My przeprowadzimy całą procedurę pozyskania finansów dla klienta. Od początku do końca.

Kto może skorzystać z programu „MdM”?

– Praktycznie każdy. Co prawda program jest promowany jako oferta dla osób do 35 roku życia, kupujących swoje pierwsze mieszkanie. Jednak zapisy ustawowe nie precyzują wielu rzeczy i można zastosować wiele rozwiązań. Oznacza to, że na przykład możliwy jest zakup mieszkania przez rodziców dla swojego dziecka, jako zapewnienie dobrego startu w dorosłe życie. Osoby, które obecnie wynajmują mieszkania, ponieważ nie mają środków na wkład własny do kredytu hipotecznego, również mogą z programu skorzystać. Z „MdM” mogą także skorzystać właściciele częściowych udziałów w mieszkaniach (np. nabytych w wyniku spadku) lub posiadających spółdzielcze prawo własności do mieszkania.

Jakie formalności trzeba spełnić, aby otrzymać te pieniądze. Takie sprawy kojarzą się z dużą ilością papierów, zawiłymi wnioskami, niezrozumiałymi procedurami.

– Tak właśnie niestety jest z tym programem. Natomiast wszystko załatwia za klienta Serwis Bankowy EXTRUM. Nie łudźmy się, w banku nikt nam nie doradzi, nie pomoże przebrnąć przez wszystkie procedury z tym związane. Dlatego nasza firma bierze na siebie załatwienie tego procesu „od A do Z”. Samo udzielenie kredytu hipotecznego w Banku jest natomiast w tym wypadku finalnym działaniem. Najpierw musimy przebrnąć przez całą procedurę samego Programu „MdM”. Od wyboru mieszkania do pozyskania całości finansów na jego zakup.

– Jaka jest szansa, że mieszkaniec Elbląga czy okolic otrzyma dofinansowanie z „MdM” korzystając z Waszych usług?

– Dajemy każdemu, kto się do nas zgłosi, gwarancję pozyskania takiego finansowania. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na spotkanie. Wszystko sprawdzimy. Jesteśmy firmą lokalną, działającą lokalnie, pracujemy z mieszkańcami Elbląga i okolic. Jesteśmy z klientem od początku do końca. Do każdego podchodzimy elastycznie i bardzo indywidualnie. Klienci często przychodząc do nas nawet nie spodziewali się, że uda się załatwić sprawy kredytowe. No i się udało.

– Podsumowując zatem, jak zacząć aby uzyskać finansowanie zakupu mieszkania z „MdM”?

– Trzeba po prostu zadzwonić do nas. Oczywiście bezpłatnie pomożemy telefonicznie dokonać wstępnej oceny, następnie umówimy się na spotkanie. Wtedy  bardziej szczegółowo omówimy już konkretny zakup mieszkania. Prosimy o telefony pod nr 55-621-10-20. Uruchomiliśmy również specjalnie dedykowany numer 602-324-059 na potrzeby informacji o programie „MdM”.

EXTRUM Serwis Bankowy
ul. Stanisława Sulimy 1 (niedaleko CH Ogrody)
Elbląski Park Technologiczny, III p., p. 412

www.extrum.pl
Nr tel: 55 621 10 20  lub   602 324 059

1 komentarz

  • Sss Reply

    26 grudnia 2018 at 11:40

    Dlaczego Pan Przmek ma wyłaczony telefon?

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register