„Ten program to manipulacja”. Nasz Czytelnik o kulisach „Dam i Wieśniaczek” w Rychlikach

W jednym z ostatnich odcinków programu „Damy i Wieśniaczki” udział wzięła mieszkanka Rychlik – Sylwia. Program wzbudził duże zainteresowanie wśród mieszkańców Elbląga i okolic. Jednak, jak wskazuje nasz Czytelnik, w Rychlikach przy realizacji tego odcinka doszło do manipulacji. Miejscowość zaś została pokazana w jak najgorszym świetle.

22-letnia mieszkanka Rychlik, Sylwia, wzięła udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym „Damy i Wieśniaczki.PL”. Emitowany na antenie TTV program można było obejrzeć w czwartek. Na jej miejsce, do Rychlik przyjechała celebrytka, Ola Ciupa.

Jak informuje magazyn Party, Ola Ciupa zostanie… „wieśniaczką” Oczywiście chodzi o program „Damy i Wieśniaczki.PL” Mieszkająca w Warszawie Ola Ciupa jest prezenterką, modelką i robi karierę jako DJ Slavic! Jak kochająca czystość Ola poradzi sobie z rozrzucaniem obornika? Czy Słowianka Donatana, która zwierzęta gospodarcze oglądała dotąd tylko na planach zdjęciowych teledysków, będzie umiała wydoić krowę? Jakie porady seksualne da Oli osiemdziesięcioletnia babcia wieśniaczki?

W Rychlikach koło Elbląga mieszka 22-letnia Sylwia. Jest matką trójki dzieci, którym poświęca całe swoje życie. Jej mąż Janusz, ciężko pracuje, by utrzymać rodzinę i często nie ma go w domu. Sylwia zawsze siebie stawia na drugim planie. Marzy o tym, by ktoś okazał jej zainteresowania i ciepłe uczucie, choć drobnym gestem.

Program spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Elbląga i okolic naszego miasta. Jednak jak wskazuje nasz Czytelnik, przy jego realizacji doszło do manipulacji przez osoby realizujące ten odcinek. Rychliki zaś zostały pokazane w jak najgorszym świetle.

– Byłem dzisiaj w moich rodzinnych Rychlikach… Ta „Sylwia z Rychlik” tyle ma wspólnego z Rychlikami co Eskimoska ze stringami. Patologiczna sierota nie wiadomo skąd przybyła i wynajęła mieszkanie w rychlickich po-PGR-owskich blokach, której najlepiej wychodziło mówienie „zaje….ście, zaje…ście”. – Ponad 90 % programu to mega-manipulacja, – dowożenie obornika, szukanie krowy, którą wreszcie znaleziono w Jelonkach i tam była „dojona”, szukanie lokalu na imprezę, który również znaleziono w Jelonkach (dawny i już dawno zamknięty „Bar Pd Jeleniem”). „Skręcanie filmu” przez cwaniaczków z W-wy, pokazywanie powszechnej biedy, błota, gnoju, gumowych butów, kanapek z mortadelą etc. Wójt Gminy Rychliki powinien wystąpić o ukaranie tej ‚TV’ za tendencyjne / cyniczne wręcz fałszowanie obrazu i przypisanie rzeczy, które nie mają miejsca w Rychlikach – pisze nasz Czytelnik.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register