Wybory Miss Polski na Wózku 2016 – zgłoszenia tylko do 24 kwietnia!

Ruszyła rekrutacja do wyborów Miss Polski na Wózku 2016. Celem konkursu jest zmiana wizerunkowa osób niepełnosprawnych oraz pokazanie, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, może czuć się piękna. Współorganizatorem konkursu już po raz drugi jest miasto stołeczne Warszawa.

Miss Polski na Wózku 2016 to czwarta edycja wyjątkowych wyborów, które organizuje Fundacja Jedyna Taka. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Spośród licznych kandydatek wybranych zostaje 12 finalistek, które przed występem na wielkiej gali, mają okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. W ich trakcie uczą się choreografii, biorą udział w sesjach zdjęciowych, czy spotkaniach z couchem.

Rekrutacja do konkursu trwa do 24 kwietnia. Następnie od 1 do 31 maja odbędzie się głosowanie. W tym roku zmieniła się formuła wyborów. Najważniejsze zmiany, które nastąpiły w regulaminie, to:

  • do konkursu mogą się zgłaszać osoby mające 18 lat i więcej,
  • jury wybiera finałową dziesiątkę; dwie „dzikie karty” zostaną przyznane poprzez głosowanie SMS oraz MAIL,

Aby wziąć udział w wyborach, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy: rekrutacja@jedyna-taka.pl oraz adres Fundacji Jedyna Taka: 87-720 Ciechocinek ul. Słowackiego 15/2.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • skan odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych;
  • ksero orzeczenia o niepełnosprawności;
  • dwa zdjęcia: przedstawiające twarz oraz sylwetkę;
  • krótki filmik, w którym kandydatka odpowiada na pytania: Dlaczego właśnie Ty masz zostać Miss Polski na Wózku? Jakie działania Twoim zdaniem znacząco wpływają na pozytywną zmianę wizerunku osób z niepełnosprawnością? Co sprawia, że czujesz się piękna?

źródło tekst i foto: um.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register