Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Mokotowa w jednym z mieszkań w podwarszawskiej miejscowości ujawnili różnego rodzaju środki odurzające i substancje psychoaktywne. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu 24-latka min. marihuanę, kokainę, mefedron, metamfetaminę, haszych, wagę elektroniczną, młynek oraz środki pieniężne. W prokuraturze rejonowej mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi mu kara do 10 lat więzienia. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny.

Policjanci z wydziału kryminalnego mokotowskiej Komendy od pewnego czasu rozpracowywali dilera, który handlował narkotykami. Mężczyzna przebywał w jednym z mieszkań w podwarszawskiej miejscowości. W minioną środę, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Była to celowa kontrola, ponieważ funkcjonariusze mieli informacje, że samochodem tym może poruszać się mężczyzna, który przywozi narkotyki. W samochodzie podczas przeszukania policjanci ujawnili 1,66 gramów metamfetaminy. Tomasz H. został zatrzymany i przewieziony do Komendy przy ul. Malczewskiego.

W tym samym czasie druga z załóg zatrzymała Michała W. Szybko wyszło na jaw, że Tomasz H. miał prawdopodobnie odebrać środki odurzające od Michała W. Został zatrzymany w chwili, gdy podjechał pod jego blok. W mieszkaniu Michała W. policjanci ujawnili znaczną ilość różnego rodzaju środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Po badaniu i zważeniu okazało się, że natrafiono na 1,15 grama marihuany, 21 gramów kokainy, 550 gramów mefedronu, 390 gramów metamfetaminy, 270 gramów haszyszu, 250 tabletek MDMA oraz 320 gramów substancji niewiadomego pochodzenia.

Ponadto policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu wagę elektroniczną, młynek oraz środki pieniężne w kwocie ponad 3 tys. złotych. W prokuraturze rejonowej mężczyźni usłyszeli zarzuty. 24-letni Michał W. odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za co grozi mu kara do 10 lat więzienia, natomiast 29-letni Tomasz H. usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara pozbawienia wolności do roku. Wobec Michała W. zastosowano policyjny dozór.

narko2

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register