Znasz tego mężczyznę?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży torebki wraz z jej zawartością. Do przestępstwa doszło w jednym z pubów. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki oraz znajdujących się w niej kart płatniczych, gotówki, zegarka i telefonu. Suma strat wyniosła w sumie około 1000 złotych. Do przestępstwa doszło 7 marca tego roku w jednym ze stołecznych pubów.

Kamery monitoringu w lokalu zarejestrowały zarówno moment kradzieży jak i wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na publikowanych zdjęciach lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje powołując się na sprawę KRP-D-III-1682/16 można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 391 74, 22/60 391 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

11-124990

rsz.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register