Bezpłatne warsztaty w CH Ogrody. Co będzie się działo?

We wrześniu w centrum handlowym Ogrody swoją działalność rozpoczęła strefa coworkingowa. Przestrzeń udostępniana jest klientom w godzinach otwarcia galerii, a dodatkowo organizowane są w niej bezpłatne warsztaty i pokazy. W październiku odbędzie się aż pięć spotkań.

Ideą strefy coworkingowej w Ogrodach jest stworzenie dla mieszkańców Elbląga wspólnej przestrzeni do nauki, pracy, spotkań i wymiany doświadczeń. Nasi klienci mogą tu też odpocząć – udostępniamy Ogrodową Biblioteczkę i wygodne miejsca do siedzenia – mówi Anna Krakowska, dyrektor CH Ogrody.

To, co wyróżnia strefę coworkingową Ogrodów spośród innych tego typu przestrzeni, to organizacja wydarzeń tematycznych. We wrześniu odbyły się lekcje programowania dla dzieci, warsztaty z badania piersi dla kobiet, pokaz produktów z sektora AGD, w tym miesiącu zaplanowane są też warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania.

Październik również będzie obfitował w ciekawe spotkania. Już w poniedziałek 1 października w godz. 15.00-19.00 specjaliści z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przeprowadzą dla chętnych pomiary ciśnienia, badania cukru oraz ważenie.

W weekend 6-7 października w godz. 11.00-13.00 oraz 16.00-18.00 nauczyciele z Leonardo School zaproszą dzieci od 2. roku życia wraz z rodzicami na warsztaty dotyczące nauki języka angielskiego poprzez zabawę.

W sobotę 20 października instruktorzy muzyczni ze szkoły YAMAHA poprowadzą zajęcia dla dzieci, podczas których będzie można grać na różnych instrumentach i śpiewać.

W piątek 26 października w godz. 10.30-12.00 eksperci z Naturhouse zaproszą dzieci na warsztaty pt. „Zdrowe śniadanko” – na maluchy będą czekać zgadywanki, kolorowanki, zadania plastyczne i lekcja zdrowego odżywiania.

W sobotę 27 października w godz. 16.30-18.00 w Ogrodach ponownie pojawi się FanRobot, tym razem proponując dzieciom zajęcia z budowy maszyn i robotów.

Chcielibyśmy, aby nasze centrum handlowe kojarzyło się klientom nie tylko z atrakcyjną ofertą zakupową, ale też z miejscem ciekawych i rozwijających aktywności. Staramy się dobierać tematykę naszych warsztatów w taki sposób, aby odpowiedzieć na różne potrzeby osób nas odwiedzających – dodaje Anna Krakowska.

Wszystkie warsztaty i spotkania w strefie coworkingowej są całkowicie bezpłatne. Strefa znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko sklepu Smyk. Poza zorganizowanymi wydarzeniami jest dostępna dla klientów w godzinach otwarcia galerii.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register