Braniewo. Cudem wyszli żywi z tego wypadku!

O dużym szczęściu może mówić pewien kierowca, który podróżował z dziećmi w powiecie braniewskim. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przydrożne drzewo.

Przy zmiennych warunkach pogodowych i śniegu, który w miniony weekend spadł na drogi regionu (15-16.12.2018), zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą, dostosowanie prędkości i zadbanie o prawidłowe wyposażenie auta nabiera szczególnego znaczenia.

O dużym szczęściu może mówić pewien kierowca, który podróżował z dziećmi w powiecie braniewskim. W sobotę (15.12.2018) około godz. 11:00 oficer dyżurny braniewskiej jednostki został powiadomiony, że na terenie gminy Wilczęta pojazd uderzył w drzewo.

Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy. Z ich ustaleń wynika, że kierowca, który podróżował z dwójką dzieci, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala celem obserwacji, dzieci na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali kierowcę 220-złotowym mandatem.

KWP Olsztyn

2 komentarze

  • Gregor Reply

    18 grudnia 2018 at 12:52

    Ukarany!?!?!?!?! To kpina. Nie każdy musi byc mistrzem kierownicy. Ale nasza policja nadaje sie tylko do karania kierowców.

  • Piotr Reply

    18 grudnia 2018 at 14:51

    Mógłby cieszyć się, że wyszedł z tego cało razem z dziećmi, samochód do kasacji, to jeszcze mandacik musi być, jak wisienka na torcie, co za państwo…

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register