Brawo! Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

W jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu doszło do kradzieży. Młody mężczyzna zabrał ze sklepowych półek, czapkę, torbę turystyczną oraz butelkę whisky. Wszystko o łącznej wartości blisko 200 złotych a następnie ze skradzionym towarem zaczął uciekać. Zatrzymał go policjant, który po służbie robił w tym samym sklepie zakupy. Był nim zastępca komendanta policji.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 16.00 w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Żeromskiego w Elblągu. Robił tam zakupy policjant po służbie oraz pewien 26-latek. Ten ostatni spakował kilka rzeczy ze sklepowych półek a następnie zaczął uciekać pomijając linię kas. W pościg ruszył policjant, który zatrzymał 26-latka i wezwał na miejsce umundurowany patrol.

Policjanci przejęli złodzieja i odzyskali skradzione ze sklepu przedmioty. Była ta: czapka, torba turystyczna oraz butelka whisky. Wszystko o łącznej wartości 179 złotych. 26-letni mieszkaniec Sztumu został przewieziony do komendy. Sporządzono dokumentacje do sadu. Mężczyzna zostanie ukarany grzywna w wysokości 500 złotych za dokonanie kradzieży.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register