Elblążanka Najlepszym Głosem 8. edycji „The Voice of Poland”!

Wokalne bomby, mistrzowskie występy, debiutujący i od razu wygrywający trener, nowa aranżacja studio i wielkie emocje… Po 3 miesiącach muzycznych zmagań 8. edycja „The Voice of Poland” dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” i nagrodę główną otrzymała Marta Gałuszewska.

„Najlepszym Głosem w Polsce” została Marta Gałuszewska – dziewczyna z różowymi włosami, która rozkochała w sobie miliony Polaków. Ta uczestniczka nigdy się nie poddaje, a sprawy zawsze bierze w swoje ręce. Bez wątpienia jest to najbardziej oryginalna wokalistka 8. Edycji „The Voice of Poland”. W jej delikatnym głosie i wrażliwości muzycznej można się zakochać.

W odcinkach LIVE emocje, które wzbudzała nie malały. Zawsze idzie pod prąd i z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie stanąć w szranki z Mają Kapłon, Michałem Szczygłem i Łukaszem Łyczkowskim. To właśnie Wielki Finał był prawdziwym popisem jej wokalnych umiejętności.

Podczas sobotniego wieczoru, miała okazję zaśpiewać cover utworu Miley Cyrus „Jolene” oraz ponadczasowy przebój zespołu Varius Manx „Zanim zrozumiesz”. Dodatkowo, wspólnie ze swoim trenerem, Michałem Szpakiem, zaśpiewała najnowszy singiel artysty „Don’t Poison Your Heart”.

Ostatecznie to właśnie Marta Gałuszewska poznała smak sukcesu i otrzymała tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”, kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50. tysięcy złotych.

1 komentarz

  • NieMamZandegoLoginu Reply

    28 listopada 2017 at 08:18

    Ta nagroda pieniężna to jakiś żart – 50 tyś zł ??!! chyba na waciki, lepiej by podsumowali ile kasy wyrwali za SMSy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register