Katarzyna Gilgenast zaprasza na sesje oddechowe w Elblągu

Jesteśmy istotami oddychającymi. Można powiedzieć: respiro ergo sum – oddycham, więc jestem. Bo przecież oddech towarzyszy nam całe życie. Począwszy od pierwszego krzyku w momencie narodzin, aż do ostatniego tchnienia w chwili śmierci.

Wiemy z biologii, że oddychanie, podobnie jak trawienie, pocenie się, praca układu krwionośnego czy hormonalnego, to fizjologiczna, automatyczna funkcja podtrzymująca nas przy życiu. Wszystkie te funkcje są kontrolowane przez ewolucyjnie najstarszą, pierwotną część mózgu – pień mózgu – całkowicie poza naszą świadomością. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że “zapomnimy” oddychać czy odpowiednio bić sercem i przez roztargnienie umrzemy.

Co więc odróżnia oddychanie od pozostałych fizjologicznych czynności ciała? Otóż to, że oddech możemy obserwować, kontrolować i zmieniać naszą świadomością. Oddychając świadomie, możemy stworzyć pomost między naszą głową a naszym ciałem. Pomost między podświadomością a świadomością. Pomost między emocjami a intelektem. Temu właśnie poświęcone są sesje oddechowe prowadzone w Elblągu przez Katarzynę Gilgenast, trenera oddechu.

Korzyści z udziału w takich sesjach jest naprawdę sporo. Uczestnicy zdobywają umiejętności dzięki, którym są bardziej świadomi siebie i swojego ciała. Obserwując swój oddech doświadcza się połączenia (integracji) z emocjami, ciałem i intelektem. – wylicza Katarzyna Gilgenast. Bardzo ważne jest również to, że uczestnicy otrzymują narzędzia, dzięki którym lepiej rozumieją swoje funkcjonowanie oraz schematy w jakich działa się w codziennym życiu. Uczą się jak czerpać zasilającą, pozytywną energię z walki, oporu i lęku –  szkoda czasu by z nimi ciągle walczyć.

Sesje oddechowe i coaching oddechem to radość z życia, relaks, integracja, równowaga między światem zewnętrznym a wewnętrznym oraz kreacja i otwartość na zmiany.

Katarzyna Gilgenast już od kilku lat poznaję głębię tego narzędzia, jego siłę, a jednocześnie jego subtelność i łagodność. Wraz z oddechem schodzę coraz głębiej w siebie, transformuję się, rozpuszczam swoje blokady i poznaje prawdziwą siebie. Odkrywam swoją wewnętrzną radość i siłę.

Prowadzę indywidualną praktykę. W tym czasie przeprowadziłam kilkadziesiąt indywidualnych, a także grupowych sesji oddechowych. Na co dzień pracuję w Klinice Naturoterapi Od Nowa w Gdańsku. Jeśli czujesz, że chcesz doświadczyć głębi, transformującej siły i łagodności świadomego oddechu – zapraszam.

 

Katarzyna Gilgenast

telefon: 512 135 009

e-mail: biuro.sztukakontaktu@gmail.com

www.facebook.com/katarzynagilgenast

 

Publikacja w ramach świadczenia usług specjalistycznych związanych z promocją na rzecz przedsiębiorstw inkubowanych  – projekt „Startup House III – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu”.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register