Kierowca zbyt gwałtownie hamował. Policja poszukuje świadków i poszkodowaną /film/

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków a także osoby poszkodowanej w zdarzeniu drogowym, które miało miejsce o godz.10:35 18 sierpnia 2017 r.  w Elblągu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Sochaczewskiej.

Tam, mężczyzna kierujący autobusem komunikacji miejskiej linii nr 8 jadąc w kierunku al. Grunwaldzkiej poprzez zbyt gwałtowne hamowanie spowodował upadek na podłogę dwóch pasażerek.

Poszkodowaną pasażerkę, która nie pozostała w autobusie do przyjazdu patrolu Policji oraz świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 997 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie pod nr tel.: (55) 2301375.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
fot. zdjęcie poglądowe

2 komentarze

  • Patryk Reply

    1 września 2017 at 03:54

    Widac ze pasazerowie sie nie trzymali i wielka afera bo ktos sie przewrocil.Pamietajcie trzymac sie powinniscie caly czas sila hamowania jest bardzo duza a pretensji do kierowcy Prosze nie miec.Sami jestescie sobie winni.

  • Tekse Reply

    1 września 2017 at 10:47

    Toć jak hamował to chyba z jakiegoś powodu. Poręcze sa po to aby się trzymać. Jakoś nikt inny nie ucierpiał. Hamowanie wydaje się mocne ale względnie płynne. Można było trzymać się poręczy. Kierowcy ktoś zajechał drogę i dlatego musiał hamować. Miał spowodowac wypadek? Co za parodia.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register