Kto go poznaje?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rowerów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło w budynku przy ulicy Tamka. Nieznany dotąd sprawca ukradł z klatki schodowej stojące tam dwa rowery o łącznej wartości 1000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na nr. sprawy KRP-PM-I-1669/16 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 367 34, 602-705-509, 22/60 380 21 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register