Po naszej publikacji. Targowisko Miejskiej zamknięte

Dziś rano informowaliśmy, że prezydent miasta Elbląga powinien natychmiastowo ograniczyć otwartość Urzędu Miejskiego dla petentów i zamknąć Targowisko Miejskiej. Po południu władze miasta takie restrykcje wprowadziły.

Po naszej porannej publikacji okazało się, że Urząd Miejski w Elblągu znacząco ograniczy możliwość wejścia elblążan do budynku Ratusza. Swoje sprawy będzie można załatwiać telefonicznie lub za pomocą internetu.

O tym informowaliśmy tu.

Urząd Miejski w Elblągu ogranicza dostęp dla mieszkańców

Teraz okazuje się, że władze miasta postanowiły również znacząco ograniczyć handel na Targowisku Miejskim, aby uniemożliwić zbieranie się większej ilości mieszkańców w jednym miejscu.

W tej sprawie komunikat wydał Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu.

Zarząd Budynków Komunalnych informuje, że z powodu stanu zagrożenia epidemicznego od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania wprowadza zakaz handlu na targowisku miejskim przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu (nie dotyczy pawilonów).

W przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych związanych z rezerwacją miejsc handlowych lub dzierżawą pawilonów rekomendujemy korzystanie z możliwości załatwiania ich drogą elektroniczną bądź telefoniczną lub za pośrednictwem poczty.

Nasz wcześniejszy tekst na ten temat.

Koronawirus w Elblągu. Urząd  i targowisko powinny ograniczyć działalność

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register