Policjanci z Elbląga wystąpili w serialu

Nie mogło w nim zabraknąć policjantek i policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu Zapraszamy do oglądania już 21 marca o godz. 21.00 do kanału Super Polsat.

Super Polsat rusza z serialem „Policjanci”. To drugi sezon produkcji, której premierowy sezon pokazywano kilka lat temu w Polsat Play. Bohaterami serialu są policjanci z patroli i całych oddziałów prewencji, a także dzielnicowi, z różnych regionów Polski.

Kamera towarzyszy patrolom pieszym, zmotoryzowanym, wodnym i morskim, tak podczas interwencji, gdy każda minuta wymaga podejmowania trudnych decyzji, jak i w chwilach oddechu w trakcie służby lub kiedy kończąc dyżur, zdejmują mundur.

Widzimy policjantów w sytuacjach prawdziwych, niereżyserowanych – nie tylko gdy jadą na trudne akcje, ale też w czasie codziennych rutynowych zadań lub gdy przytrafiają im się zabawne zdarzenia, a także w czasie swobodnych rozmów, kiedy żartują lub wymieniają się docinkami. Poznajemy ich wzajemne relacje, podpatrujemy reakcje i emocje, jakie im towarzyszą.

Pierwszy sezon “Policjantów”, wyprodukowany w 2019 roku, miał premierę w Polsat Play. Drugi planowano pokazywać od drugiej połowy października w Super Polsacie, ale emisja została przesunięta na wiosnę.  Premierowe odcinki „Policjantów” będzie można oglądać w Super Polsacie w czwartki o godz. 21.00 i 21.30.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register