Tragiczny wypadek pod Morągiem. Nie żyje 18-latek

Policjanci ostródzkiej policji pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Niebrzydowo w gminie Morąg. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z pojazdem ciężarowym jadącym z naprzeciwka. W skutek odniesionych obrażeń kierujący nissanem poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek (28.03.2024r.) po godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 528 w miejscowości Niebrzydowo w gminie Morąg doszło tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Nissan nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Daf jadącym z naprzeciwka. Niestety, w skutek odniesionych obrażeń 18-letni kierowca nissana poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 25-letni kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana.

Teraz dalsze postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register