Wpadł na targowisku miejskim w Elblągu. Miał narkotyki

Policyjny patrol prewencji wylegitymował mężczyznę, który wieczorem przebywał na targowisku miejskim. Okazało się, że 18-latek ma przy sobie narkotyki. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w piątkowy (13.10) wieczór przed godziną 22.00 na terenie targowiska miejskiego. Policyjny patrol postanowił wylegitymować 18-latka, który pił w tym miejscu alkohol. Mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami był bardzo nerwowy. Funkcjonariusze postanowili go przeszukać.

W paczce papierosów, którą ów miał w kieszeni znajdowało się foliowe zawiniątko z białą substancją (amfetamina) natomiast w naramiennej tobie 18-latek miał małą elektroniczną wagę. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z suszem oraz trzy woreczki strunowe. Susz po sprawdzeniu testerem okazał się być marihuaną. Przy 18-latku policjanci znaleźli również 2 karty bankomatowe i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że należały do dwóch różnych osób.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jedną z kart otrzymał od swojego znajomego, drugą… znalazł na targowisku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie teraz przed sądem za posiadanie narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register