Marzenie o dostatnim Elblągu wciąż jest możliwe!

Niestety, żaden z obywatelskich kandydatów na urząd Prezydenta Elbląga nie był w stanie pokonać dwóch kandydatów wystawionych przez największe partie polityczne w Polsce – PO i PiS. Edmund Szwed, kandydat na radnego z listy KWW Razem dla Elbląga wskazuje, że to kolejna, zmarnowana szansa na rozwój miasta.

Komitety wyborcze wyborców, czyli lokalne organizacje społeczne, nie były w stanie „przebić się” przez natłok reklam wyborczych partii politycznych. Nie mogły konkurować z nimi ani budżetem finansowym, ani również wsparciem „głośnych nazwisk z politycznej czołówki”.

W efekcie praktycznie wszystkie odniosły wyborczą porażkę, nie wprowadziły swoich kandydatów do Rady Miasta, a ich kandydaci na prezydenta miasta przegrali z partyjnymi kandydatami.

Dzisiaj stanu Elbląga już nie komentuje, ale możliwe rozwiązania wciąż dla Elbląga i elblążan proponuję. Dzisiaj, trzymając się „nici pajęczej” z nadzieją o dostatnim i pięknym Elblągu wciąż jeszcze marzę. W 2013 roku, myśląc o pięknej i możliwej przyszłości Elbląga, w taki sposób zwracałem się do Was Szanowni elblążanie. Po odsłuchaniu filmiku do końca, będzie zrozumiałe, jak być dziś z Elblągiem i jego mieszkańcami mogło a jest, jak jest – komentuje Edmund Szwed.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register