Koszmarny wypadek niedaleko Braniewa. Poszkodowani w szpitalu w Elblągu

29 października br. około godz. 03:00 służba dyżurna Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrała zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem auta osobowego. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 510 w miejscowości Lelkowo.

Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, który z impetem uderzył w kilka przydrożnych drzew. Siła uderzenia była tak duża, że elementy konstrukcyjne pojazdu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Pojazdem podróżowało łącznie pięć osób, w wieku 16 – 30 lat. Wszystkie osoby podróżujące pojazdem odniosły obrażenia i po udzieleniu pomocy medycznej na miejscu wypadku zostały przewiezione przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitali w Bartoszycach, Elblągu i Olsztynie. Jedna z najbardziej poszkodowanych osób była nieprzytomna i znajdowała się wewnątrz rozbitego audi. Do działań ratowniczych jako pierwsi przystąpili strażacy ochotnicy z OSP Lelkowo.

Łącznie na miejsce wypadku skierowano cztery zespoły ratownictwa medycznego (Braniewo, Pieniężno, Orneta, Górowo Iławeckie), dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Okoliczności wypadku wyjaśniali do godzin porannych braniewscy policjanci.

Informacje i foto: PSP Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register