Michał Missan rezygnuje, ale się nie żegna

Michał Missan, kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd Prezydenta Elbląga ogłosił dziś swoją rezygnację. Jednak jak podkreślił, nie ma zamiaru się żegnać, a chce jedynie grać „fair play”.

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny. Podjąłem decyzję o zakończeniu pracy na stanowisku wiceprezydenta i tym samym kończę dziś pracę w Urzędzie Miejskim. Jestem bardzo wdzięczny za te ostatnie 4 lata, w czasie których wiele rzeczy zrealizowałem, ale też wielu rzeczy się nauczyłem – powiedział Michał Missan, wiceprezydent Elbląga.

Jak dodał, jedną z najważniejszych zasad, jakimi kieruje się w pracy zawodowej i w życiu codziennym, jest gra fair play.

Dziś mija termin rejestracji kandydatów na Prezydenta Elbląga. Chcę, żebyśmy wszyscy startowali w tej kampanii na równych zasadach – mówi Missan. – Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować, prezydentowi, wiceprezydentowi i przede wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego. Praca z Wami była dla mnie wielką przyjemnością, ponieważ jesteście prawdziwymi fachowcami.

Dodał, że nie oznacza to pożegnania i ma nadzieję, że po kwietniowych wyborach, dzięki zaufaniu mieszkańców, będzie ponownie pracował w Urzędzie Miejskim w Elblągu.

Koniec jednego etapu jest zarazem początkiem kolejnego, a to oznacza, że w najbliższych tygodniach będę miał znacznie więcej czasu, aby spotykać się z mieszkańcami Elbląga w każdym z pięciu okręgów. Najważniejszy jest dla mnie człowiek. Jestem otwarty na dialog z każdym środowiskiem,  na współpracę i nowe pomysły. Oby było ich jak najwięcej – mówił Michał Missan.

Z powodu rezygnacji Missana ze stanowiska wiceprezydenta Elbląga, do pracy w elbląskim Ratuszu powraca z emerytury były wiceprezydent Janusz Nowak.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register