To będzie IMPULS! Forum Młodych na Warmii i Mazurach

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak i tik – toker Prawo Marcina będą głównymi gośćmi IMPULSU – Forum Młodych na Warmii i Mazurach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (2 marca) w Elblągu w CSE „Światowid”. IMPULS to platforma dialogu i wymiany doświadczeń dla młodych i aktywnych osób w regionie.

IMPULS – Forum Młodych na Warmii i Mazurach jest organizowany przez Parlamentarny Zespół ds. Młodzieży oraz stowarzyszenie Nowa Generacja na Warmii i Mazurach. Udział zapowiedzieli młodzi mieszkańcy z niemal wszystkich powiatów naszego województwa.

Program IMPULSU przewiduje interesujące panele dyskusyjne oraz spotkania. Wśród nich znajdą się debaty na temat zmian w edukacji oraz dyskusje o prawach dzieci i młodzieży w przestrzeni publicznej, w szkole i w domu. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w speed datingu z gośćmi i uczestnikami IMPULSU, czyli spotkaniach w formule szybkich rozmów.

Spotkanie z tik-tokerem Prawo Marcinem odbędzie się o godzinie 15:00 i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Natomiast na pozostałą część eventu obowiązują zgłoszenia. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: biuro@wcisla.senat.pl.

Program IMPULSU:

10:00 – Otwarcie i Manifest Młodych
11:00 – PANEL: ZmieniMY edukację z udziałem Pawła Mrozka
12:00 – SPEED DATING
13:00 – PANEL: Jak bronić praw dzieci i młodzieży w przestrzeni publicznej, w szkole i w domu? z udziałem Moniki Hornej-Cieślak, Rzeczniczki Praw Dziecka
15:00 – OTWARTE SPOTKANIE AUTORSKIE: Prawo Marcina – Tik-toker roku 2023.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych entuzjastów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do wymiany poglądów i inspirujących spotkań.

fot. Prawo Marcina/facebook

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register