Tych życzeń niestety nie spełni św. Mikołaj

Braniewscy policjanci, wsparci przez 4,5-letnią Anielkę, przy pomocy trzech listów napisanych do Świętego Mikołaja, opowiedzieli smutną historię jednego zdarzenia, które wpłynęło na losy trzech osób. Niestety tych życzeń nie spełni Święty Mikołaj. To my wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Zadbajmy o to, by nie było powodów do pisania takich listów.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym niekiedy poprzez mniejszą liczbę miejsc przy świątecznym stole, wielu uświadamia sobie, że największą wartością jest ludzkie życie i zdrowie.

Niestety policyjne dane pokazują, że na drogach wciąż nie brakuje tych, którzy nie licząc się z innymi, rozpędzają swoje auta, łamią przepisy, wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu i gnają przed siebie zwiastując tragedię.

W 2020 roku w czasie świąt Bożego Narodzenia (24-26.12.2020) na Warmii i Mazurach doszło do 5 wypadków, w których 1 osoba zginęła, a 6 zostało rannych. Policjanci byli wzywani do prawie 120 kolizji, a w trakcie prowadzonych kontroli zatrzymali 27 nietrzeźwych kierujących.

Przed tegorocznymi świętami braniewscy policjanci postanowili przy pomocy trzech listów do Świętego Mikołaja, opowiedzieć historię jednego takiego zdarzenia. Wsparła ich przy tym 4,5 letnia Anielka, która przeczytała jeden z tych listów.

Wszystkie filmy można obejrzeć tu: Filmowa akcja policji

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register