Chcieli ukraść whisky, wpadli z narkotykami

W jednym z elbląskich marketów musieli interweniować policjanci. Pracownik ochrony przyłapał na kradzieży 26-latka i jego 24-letnią partnerkę. Para chciała wynieść ze sklepu butelkę whisky. Obydwoje zostali zatrzymani pod zarzutem kradzieży rozbójniczej. To jednak nie koniec. Funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (10.08.2021 r.) w jednym z marketów w centrum Elbląga. Pracownik ochrony zauważył jak mężczyzna i kobieta próbują opuścić sklep bez zapłacenia za butelkę whisky o wartości blisko 100 zł. Zwrócił im uwagę. Zareagowali agresywnie i odepchnęli mężczyznę. Zaczęła się szarpanina.

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali 26-latka i towarzyszącą mu 24-letnią kobietę. Funkcjonariusze znaleźli przy nich marihuanę i amfetaminę. Podejrzana para odpowie teraz za kradzież rozbójniczą oraz za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obydwoje byli karani za przestępstwa narkotykowe oraz uszkodzenie mienia.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register