Kadyny jak….francuskie miasteczko. Rosjanie kręcą tu film

Rosyjska wytwórnia filmowa „Mosfilm” kręci film fabularny pt. „Na Paryż”. Niektóre jego sceny rozgrywają się we Francji, ale doskonałym – jak się okazało – miejscem dla ich realizacji jest Kadyny Folwark Hotel & SPA – informuje portal suchacz.eu.

Ten piękny obiekt zwrócił uwagę producenta i reżysera, którzy postanowili nakręcić niektóre sceny w unikalnych kadyńskich zabudowaniach. Ponad 70-osobowa ekipa robiła zdjęcia 3 i 4 bm. Głównie nocą, ale ogrom pracy można było oglądać na żywo w dzień poprzedzający zdjęcia. Warto było zobaczyć niezwykłą pracę czołowych rosyjskich filmowców, w tym  niezwykle sprawnego zespołu technicznego.

To dzięki niemu hotel – dla potrzeb filmu – zmienił nieco swój wygląd. Utworzono m.in. dodatkową kawiarenkę, posterunek policji, a miejsca parkingowe zajęły stylowe samochody i rowery z tamtych lat. Francuska flaga powiewająca dumnie nad całym obiektem uzupełniała tak przerobioną scenografię.

Stworzony klimat minionej epoki jaki widzowie zobaczą w przyszłości na filmie, udało się uzyskać dzięki urokliwej architekturze kadyńskiego zespołu pałacowego. To pewnie będzie tylko jeden z licznych filmowych epizodów, ale na tym przecież polega magia kina…

źródło: suchacz.eu/fot. Sylwester M. Jarkiewicz

Więcej informacji i zdjęcia: http://fakty.elblag.pl/kadyny-jak-francuskie-miasteczko-rosjanie-kreca-tu-film/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register