Młodzieżowe Targi Pracy w Elblągu

Koniec szkoły już blisko? Zastanawiasz się, jakie ścieżki kariery stoją przed Tobą? Marzysz o pracy, która będzie nie tylko źródłem dochodu, ale także pasją? A może poszukujesz pracy krótkoterminowej aby móc połączyć naukę z pracą?  Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie!

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu wraz z Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu zapraszają młodzież szkół ponadpodstawowych, wychowawców do odwiedzenia Młodzieżowych Targów Pracy. Odbędą się one w dniu 26 marca br. w godzinach 9:00-13:00- miejsce Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu ul. Robotnicza 173.

Młodzieżowe Targi Pracy to niepowtarzalna okazja, aby odkryć swoją ścieżkę zawodową i edukacyjną. Przygotowaliśmy bogaty program, który pomoże Ci znaleźć pracę marzeń, zarówno w kraju, jak i za granicą. To także szansa na poznanie przyszłych pracodawców, porozmawianie
z ekspertami i poczucie się pewniej na rynku pracy.

Co Cię czeka?

ZNAJDŹ PRACĘ MARZEŃ: oferty pracy krajowe i zagraniczne.

POZNAJ PRZYSZŁEGO PRACODAWCĘ: bezpośredni kontakt z lokalnymi firmami.

POROZMAWIAJ Z EKSPERTAMI I POCZUJ SIĘ PEWNIEJ: wskazówki, jak poruszać się po rynku pracy.

OPRACUJ Z NAMI INDYWIDUALNĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY: oferty kursów i szkoleń, które przygotują Cię do wymarzonej pracy.

POZNAJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI: oferty szkolnictwa branżowego II stopnia i wyższego, abyś mógł się rozwijać.

Dlaczego warto przyjść?

To nie tylko szansa na znalezienie pracy lub stażu, ale także okazja do rozwijania się i poznania ludzi z branży. Nasi partnerzy, lokalni pracodawcy oraz przedstawiciele placówek edukacyjnych – czekają, aby wspierać Cię w dalszym rozwoju.

Nieważne, czy jesteś na początku swojej drogi zawodowej, szukasz zmiany, czy po prostu chcesz poczuć, co Cię pasjonuje – Młodzieżowe Targi Pracy są dla Ciebie! Przyjdź, zainspiruj się i rozwiń skrzydła w kierunku swoich marzeń zawodowych. Czekamy na Ciebie!

Młodzieżowe Targi Pracy to również idealne miejsce do promocji działalności firmy, wymiany doświadczeń i wiedzy. Nie przegapcie okazji do spotkania z przyszłymi talentami!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register