Edmund Szwed. Refleksje przedwyborcze na dzisiaj

Śledząc od dłuższego czasu komentarze na forach elbląski portali internetowych w swej większości, zdecydowanie wskazują, że  elblążanie mają dość partyjnych prezydentów i upartyjnionych radnych. Dzisiaj, przyszłego prezydenta elblążanie upatrują  spośród samych siebie, rdzennych mieszkańców Elbląga.                       

Elblążanom potrzebny jest włodarz miasta, rozumiejący samorząd i posiadający doświadczenie samorządowe.  Mający swoją wizję rozwoju Elbląga. Kandydat, który w trakcie kampanii wyborczej wraz z kandydatami na radnych,  będzie elblążan jednoczyć  a nie dzielić. 

Kandydat na prezydenta oraz kandydaci na radnych z  KWW RAZEM  dla ELBLĄGA  przedstawią całościową „Strategię rozwoju Elbląga” i sposób realizacji celów w niej zawartych.

Szanowni elblążanie, cele przedstawiane przez KWW RAZEM  dla ELBLĄGA,  będą zdecydowanie różnić się od propozycji innych komitetów swoimi konkretnymi projektami  i precyzją ich rozwiązań. Będzie nazwane: co zrobimy, jak to zrobimy, kiedy to zrobimy  i skąd na to pozyskamy środki finansowe.

Jako kandydat na radnego z KWW RAZEM  dla ELBLĄGA pozwalam sobie dziś przedstawić Wam Szanowni elblążanie, propozycję nr 1

Obecnie, zdrowy rozsądek wręcz nakazuje nam elblążanom, by powstało “pospolite ruszenie elblążan”, którego celem będzie gremialne pójście  7 kwietnia 2024 roku do wyborów samorządowych i wybranie  prawdziwie bezpartyjnego prezydenta Elbląga, startującego z                          

Listy Nr 10  KWW RAZEM  dla ELBLĄGA

Elblążanie, wybierając  prawdziwie bezpartyjnego kandydata na funkcję prezydenta Elbląga, pokażą, że w miejsce, w którym od  wielu lat rządzili  mało skuteczni , skłóceni przedstawiciele różnych partii, może funkcjonować w elbląskim samorządzie skuteczny prezydent  i skuteczna Rada Miasta, złożona z bezpartyjnych mieszkańców Elbląga.

Edmund Szwed

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register