Niebezpieczne zdarzenia na „siódemce” pod Elblągiem

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu, dziś około godz. 9.00 doszło do kolizji dwóch aut na drodze ekspresowej S-7. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana przez kilka godzin. To jednak nie koniec niebezpiecznych zdarzeń na tej trasie z udziałem samochodów ciężarowych.

Do tego zdarzenia drogowego na drodze S7 doszło dziś rano pod Kazimierzowem, w okolicy Elbląga. Doszło do kolizji dwóch aut ciężarowych. W wyniku wypadku droga w kierunku Warszawy była zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu i zorganizowali objazdy przez bramki techniczne przed rzeką Nogat i starym odcinkiem drogi nr 7. O godz. 13.45 droga S7 w miejscu zdarzenia była już przejezdna.

Kilka godzin później zablokowana była droga S7 w kierunku Gdańska. Na wysokości miejscowości Kazimierzowo doszło do zapalenia się naczepy samochodu ciężarowego. Ciągnik został od niej wcześniej odłączony.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu  zorganizowali objazd dla wyjeżdżających z Elbląga w kierunku Gdańska starym odcinkiem drogi nr 7.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register