Poznaj mini żurawia! Niezwykle przydatne urządzenie na budowę i nie tylko!

Mini żuraw budowlany charakteryzuje się bardzo niewielkimi rozmiarami, prostą obsługą, co znacznie ułatwia różnorodne prace budowlane.

Dzięki kompaktowym gabarytom, a także bezpieczeństwu pracy mini żuraw cena którego jest bardzo atrakcyjna stał się niezwykle uniwersalnym urządzeniem wykorzystywanym nie tylko na placu budowy. Prosta obsługa, a także kompatybilność względem osprzętu sprawia, że mini żurawie można stosować w bardzo wielu sytuacjach. Najczęściej jednak urządzenia te służą do bezpiecznego montażu w wielkogabarytowych szyb oraz okien. 

Kompleksowe prace wykończeniowe – mini żuraw

Są to stosunkowo niewielkie dźwigi budowlane, które bardzo łatwo można transportować Dzięki niewielkim rozmiarom kropka Co więcej pozwala to także na ich łatwy dostęp nawet do bardzo trudno dostępnych obszarów montażowych. Niezbędnym wyposażeniem każdego mini żurawia są przyssawki do szyb. Zwane są one inaczej chwytakami lub zawiesiami próżniowymi. Ich zastosowanie umożliwia bezpieczny oraz elastyczne manipulowanie przeszkleniem, którego waga może sięgać od 300 kg do nawet 3 ton. Mini żurawie mogą pracować zarówno na silniku elektrycznym jak i bardzo popularnym silniku diesla. Co więcej Dzięki Cichej oraz bezemisyjny i pracy mogą być stosowane nie tylko na zewnątrz budynków lecz również w środku. Największym walorem mini żurawi poza wysoką elastyczność o pracy jest również duża siła nośna, która wynosić może w zależności od modelu od jednego do aż 8 ton. Natomiast wysokość haka sięgać może nawet do 25 m.

Nowoczesny mini żuraw podczas prac budowlanych

Mini żurawie na wynajem to bardzo wszechstronne urządzenia, które pozwalają nie tylko na montaż przedmiotów, podnoszenie ich oraz transport. Stosuje się je zarówno w domach jednorodzinnych, fabrykach, magazynach lecz również w budownictwie wysokościowym. Często stosowane są również w halach, zakładach produkcyjnych. Mini żurawie posiadają podpory oraz łańcuchy gumowe, przez co nie uszkadzają one podłoża. W tym samym bezpiecznie mogą poruszać się po wnętrzach budynków. Są wykorzystywane również w takich miejscach, w których nie można dopuszczać do zbyt dużego nacisku na podłoże.

Dotyczy to w szczególności posadzek marmurowych lub też różnego rodzaju przemysłowych wnętrz. Mini żurawie doskonale poruszają się także po trudnym terenie takim jak strome pagórki czy grząskie podłoże. Dlatego oprócz realizacji konstrukcji szklanych sprawdzają się podczas budowy innych maszyn, czy też konstrukcji metalowych, stalowych, pracach demontażowych, wyburzeniowych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register