Żłobek, przedszkole i klasa zerowa w jednym miejscu w Elblągu. Tak jest w Małym Europejczyku

Dzieci nie przeżywają szoku zmieniając ciągle grupy rówieśników. Nie przechodzą ciągle ze żłobka, do przedszkola i klasy zerowej w różnych instytucjach. Od wieku żłobkowego aż do zerówki znajdują się w tym samym, znanym sobie obiekcie, w grupie znajomych przyjaciół. To jedyna taka oferta w Elblągu i zapewnia ją Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.

Zobacz galerię zdjęć: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/galerie/kolorowe-sale-malego-europejczyka,1081//#/

Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to wygoda dla rodziców i komfort dla dzieci. Od samego początku swojej socjalizacji i edukacji, od żłobka, przez przedszkole i klasę zerową przebywają w tym samym, znanym sobie wspaniałym, cudownym, kolorowym, pełnym zabawek i atrakcji budynku. Otoczone są znanymi sobie dziećmi oraz Paniami Nauczycielkami.

Tym samym nie muszą zmieniać ciągle placówek, rówieśników i nauczycieli – opiekunów, od żłobka, poprzez grupy przedszkolne, aż do zerówki. Płynnie i bez stresu przechodzą przez kolejne etapy swojej edukacji. To duży komfort psychiczny dla dzieci, oraz duża wygoda dla rodziców – nie muszą bowiem ciągle szukać miejsc – w żłobku, w przedszkolu, a następnie w klasie zerowej.

Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia opiekę i edukację dla dzieci od żłobka, przez przedszkole, aż do klasy zerowej. Dzieci przez cały ten czas przebywają w znanym sobie środowisku, tym samym lepiej codziennie funkcjonują, szybciej przyswajają wiedzę, chętniej chodzą do żłobka, przedszkola i zerówki oraz korzystają z największej ilości różnorodnych atrakcji i nowoczesnych form edukacji w Elblągu.

Dajemy Wam cenny czas

Dzieciom Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia czas na to, aby ciągle były dziećmi i poświęcały czas nie tylko na zajęcia edukacyjne, ale również na wspaniałą zabawę i uczestniczenie w wielu atrakcjach. Rodzicom zaś dajemy cenny czas na załatwienie wielu spraw po pracy, ponieważ Mały Europejczyk funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 19.00.

Nowoczesny, przyjazny dzieciom budynek i olbrzymi plac zabaw

To ważne, aby dzieci dobrze czuły się w swoim żłobku, przedszkolu i zerówce. Nie bez znaczenia jest więc sam budynek, którym taka placówka się znajduje. Nowoczesny, kolorowy, z dużymi, przestronnymi salami – z doskonałym wyposażeniem zabawowym i edukacyjnym budynek dzieciom się po prostu podoba. Powoduje to, że lubią tu być i chętnie codziennie wracają.

Nowy obiekt przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

Do budynku przylega także olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw przy prywatnym żłobku w Elblągu zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Dzieci do swojej dyspozycji mają tu zjeżdżalnie, trampoliny, drewniane wigwamy, domek na drzewie, piaskownice, liczne zabawki oraz stoły, przy których mogą w pogodne dni zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Latem zaś na placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pojawiają się baseny oraz kurtyny wodne.

W Elblągu nie ma drugiego tak dużego i wspaniale urządzonego placu zabaw, na którym dzieci nie tylko się bawią, odpoczywają, ale mają tu również zajęcia edukacyjne.

Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda). Dodatkowo posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.
 

Przeczytaj również: Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to klucz do sukcesu Twojego dziecka


Wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna w żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która uczy dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i zerowym. To zaangażowane nauczycielki specjalistki i instruktorki dbające o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, gry w szachy, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

Nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Doskonałej jakości opieka i długie godziny otwarcia żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu

Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia wszechstronną opiekę nad powierzonym dzieciom dostosowując zakres zabaw i edukacji do indywidualnych ich potrzeb i umiejętności. Każde dziecko otoczone jest troską i uwagą kadry pedagogicznej tego elbląskiego przedszkola.

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu jest otwarte w godzinach od 6:30 do 19:00. Obowiązują elastyczne godziny odbioru dzieci z placówki a rodzice nie muszą po pracy spieszyć się by zdążyć przed zamknięciem placówki.

Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do tego żłobka w Elblągu i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Nowoczesne formy edukacji w elbląskim przedszkolu i zerówce w Elblągu

Innowacyjna i stojąca na najwyższym poziomie edukacja w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu powoduje, że absolwenci placówki są doskonale przygotowani pod każdym względem do edukacji szkolnej. Mały Europejczyk jest placówką artystyczno-językową, co oznacza, że duży nacisk kładziony jest tu na rozwojowe zajęcia plastyczne a nauka języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzona jest codziennie. W procesie edukacji dzieci przedszkolnych kadra pedagogiczna wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze procesy przyswajania wiedzy przez dzieci.

Atrakcje i zajęcia dodatkowe w żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu

Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu dzieci po prostu nie mogą się nudzić. Każdy tydzień w tym elbląskim przedszkolu to ciekawe zajęcia edukacyjne, wycieczki całodniowe, ciekawi goście, wizyty w szkołach czy publicznych instytucjach kultury, spotkania ze zwierzątkami – żywe lekcje, imprezowe nocki w placówce. Dodatkowo dzieci uczestniczą w zajęciach judo, jogi, szachów, baletu.

Mamy nawet salę kinową! Organizujemy cykliczną imprezę Pidżama Party (dzieci nocują w Małym Europejczyku z piątku na sobotę), ferie zimowe i półkolonie wakacyjne.

Bazując na diagnozie i obserwacji rozwijamy indywidualne talenty i zainteresowania każdego dziecka oraz tworzymy dla niego optymalny, dostosowany do wiodących inteligencji profil odkrywania świata i uczenia się.

To wszystko pozwala nie tylko na prowadzenie edukacji w sposób najbardziej przyjemny dla dzieci, ale również rozwija ich zainteresowania i pasje, które zaprocentują w przyszłości.

Najlepszym „starterem” w świat edukacji dla Państwa pociech będzie Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33

82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

www.: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

YT: https://www.youtube.com/@mayeuropejczyk3443

FB: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register