Wesprzyj WOŚP w aukcji internetowej. Każdy znajdzie coś dla siebie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko sztaby, wolontariusze i koncerty. To także aukcja internetowa https://www.wosp-elblag.pl/aukcje , a jej tegoroczne wydanie zachwyca różnorodnością towarów i usług, jak i wyjątkowych dzieł rękodzielniczej sztuki.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś fanem sportu, może zainteresują cię koszulki, szaliki bądź zdjęcia z autografami Dariusza Michalczewskiego albo reprezentacji Polski i Hiszpanii w futsalu. Dla tych, którzy wolą spędzić czas spokojniej, mamy wieczory w SPA, masaże, szereg zabiegów kosmetycznych, dentystycznych, fryzjerskich czy ujędrniających! Interesujesz się muzyką? Nie ma sprawy, na aukcji znajdziesz płytę znanego elbląskiego rapera VNM, koszulki z autografami Marty Gałuszewskiej i Marcina Wyrostka, zestawy muzyczne Łukasza Geska oraz płyty DVD z koncertów Woodstock.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i oryginalnego, mamy przepiękne, ręcznie robione poduszki, sesje fotograficzne i rejsy statkiem. Zaplanuj wyjątkowe rodzinne popołudnie, ze złotą kartą Nowej Holandii. To tylko kilka, z wielu atrakcyjnych ofert, jakie możecie znaleźć na elbląskiej stronie WOŚP. Serdecznie zapraszamy!

Szef Sztabu
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu
Bogusław Milusz

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register