Elblążanka ostrzega: pilnujcie swoich dzieci przed pedofilami!

W internecie zawrzało. Elblążanie na portalu facebook udostępniają wpis jednej z mieszkanek naszego miasta. Kobieta opisuje swoją interwencję wobec pedofila, który próbował wykorzystać małego chłopca.

O całej sytuacji powiadomiła nas jedna z Czytelniczek, która przesłała dramatyczną relację pani Magdaleny (kobieta opisała to zdarzenia na swoim profilu na facebooku).

Do tej groźnej sytuacji miało dojść wczoraj przed tzw. „hotelowcem” przy ul. Jaśminowej. Pani Magdalena wracając do domu zauważyła siedzących na murku dwóch mężczyzn. Jeden z nich trzymał na kolanach chłopca, którego mocno tulił.

Zaniepokojenie kobiety wzbudziły słowa mężczyzny skierowane do chłopca: „Nie mów nic mamie ani tacie, bo wujek…”. Drugi próbował dać chłopcu papierosa. Elblążanka zareagowała natychmiast krzykiem, podejrzewając, że ma do czynienia z pedofilem.

Mężczyźni natychmiast rzucili się do ucieczki, podobnie jak wystraszony chłopiec. Jedna z kobiet wskazała pani Magdalenie gdzie mieszka dziecko. Tam dowiedziała się od chłopca, że „wujek” obiecał mu cukierki.

Elblążanka wyszła na zewnątrz i zauważyła podejrzanego mężczyznę na pobliskim placu zabaw. Zabrał dziewczynce rower i próbował uciekać. Kobieta zaczęła krzyczeć do stojących w pobliżu ludzi, aby go zatrzymać. Jednak nikt nie reagował. Musiała to zrobić sama. Jak opisuje, szarpała się z nim, gdy jedna z kobiet w końcu wezwała na miejsce policję.

Pani Magdalena dodaje, że w całej tej akcji nie mogła liczyć na pomoc obecnych w okolicy mężczyzn. Ci nie reagowali na jej krzyki i prośby.

Według słów kobiety policjanci po przyjeździe na interwencję zabrali podejrzanego mężczyznę ze sobą.

Do tego tematu powrócimy jutro. Postaramy się uzyskać więcej informacji w tej bulwersującej sprawie w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu.

pedofil

Fot. zdjęcie poglądowe

1 komentarz

  • jurek Reply

    7 sierpnia 2018 at 22:50

    Znajac zasady panujące na hotelowcu czy to na łęczyckiej czy a jaśminowej pomoc tej pani skutkowała by reperkusjami dla pomagającego-dziwne tylko ze nikt z tym nic nie robi

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register