Już w czwartek RMF FM rozda setki choinek w Elblągu

Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM w czwartek 14 grudnia przyjedzie do Elbląga. Na mieszkańców w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” czekać będzie kilkaset darmowych drzewek i małopolskie przysmaki oraz spotkanie z Kubą Szmajkowskim.

W tym roku świąteczna trasa choinkowa organizowana jest przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną. Przez tydzień radio odwiedzi aż 10 miast. W Elblągu świąteczne drzewka rozdawane będą w czwartek od godz. 15 na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej.

Gwiazdą specjalną w Elblągu będzie Kuba Szmajkowski, finalista pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, później wokalista boys bandu 4Dreamers, obecnie kontynuuje karierę solową, jest autorem takich hitów jak „Nieskończone”, „Lovesick” i „You Do Me”.

Relacji reporterów z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM będzie można słuchać na bieżąco na antenie radia oraz śledzić w social mediach stacji.

Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się w sobotę 16 grudnia w Krakowie, gdzie na Małym Rynku w samo południe spotkać będzie można Dominika Dudka, Feel i Lanberry.

Akcję „Choinki pod choinkę” RMF FM organizuje od 2000 roku.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register