Kierowca potrącił na pasach matkę z dziećmi!

Braniewscy funkcjonariusze pracowali na miejscu potrącenia pieszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca uderzył w prawidłowo przechodzących przez jednię matkę z dwójką dzieci. 7-letni chłopiec trafił na szpitalną obserwację – na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze niezmiennie apelują o wzmożoną czujność na drodze!

Wczoraj (16.01.2019) po godz. 18:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że do miejscowego szpitala zgłosili się uczestnicy zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Policjanci ,,drogówki” ustalili, że na skrzyżowaniu ul. Stefczyka z ul. Sikorskiego doszło do potrącenia pieszych.

Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynika, że kierowca skręcając w ul. Stefczyka nie ustąpił pierwszeństwa  prawidłowo przechodzącej przez jezdnię kobiecie z dwójką dzieci i uderzył w 7-latka. Chłopiec został przewieziony na obserwację do szpitala w Elblągu. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci ustalają dokładnie okoliczności tego zdarzenia, a zebrany materiał w tej sprawie zdecyduje o odpowiedzialności jaką poniesie jego sprawca.

Policjanci wciąż apelują do wszystkich podróżujących, aby nie tracili czujności za kierownicą. Słaba widoczność spowodowana opadami deszczu, czy śniegu nie sprzyja bezpieczniej jeździe. Szczególną ostrożność należy zachować także w pobliżu przejść dla pieszych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register