Koduj z Gigantami w Elblągu

Trwają zapisy na “Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. Serdecznie zapraszamy elbląskich uczniów i uczennice do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Elblągu w dniach 16-17 września 2023 w szkole Gigantów Programowania przy ul. Hetmańskiej 15C, oraz w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Zapisy trwają.

Zapraszamy wszystkich chętnych – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 8 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Elbląską część wydarzenia objął honorowym patronatem Witold Wróblewski prezydent Elbląga.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register