Tragiczny wypadek w Gdyni. Samochód potrącił mężczyznę – drastyczny film!

Do szpitala trafił mężczyzna potrącony w piątek na ulicy Jana z Kolna w Gdyni. – Najpierw uspokoiłem osoby, z którymi podróżowałem, a potem ruszyłem na pomoc – relacjonował pan Dawid, świadek wypadku.

Mężczyzna podkreśla, że to niebezpieczne miejsce i pokazuje mrożące krew w żyłach nagranie, na którym widać moment potrącenia. 

Samochód osobowy zmienia pas i uderza w pieszego na drodze. Mężczyzna odbija się od auta i upada na jezdnię. Z samochodów zaczynają wysiadać kierowcy, którzy podbiegają do potrąconego – takie sceny rozegrały się w piątek około godziny 17. na ulicy Jana z Kolna w Gdyni.

– Najpierw uspokoiłem osoby, z którymi podróżowałem, a potem ruszyłem na pomoc – relacjonował pan Dawid, autor nagrania, na którym widać niebezpieczny wypadek. – Mężczyzna krwawił – mówił świadek wypadku.

Film można zobaczyć tu: http://kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/mezczyzna-wchodzi-na-jezdnie-uderza-w-niego-samochod-drastyczne-nagranie,241124.html

Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie, które zabrało potrąconego mężczyznę do szpitala. – Pieszy przechodził przez ulicę w niedozwolonym miejscu – przekazał kom. Krzysztof Kuśmierczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak dodał policjant, kierowca, który potrącił mężczyznę, był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Niebezpieczne miejsce Jak przyznał pan Dawid, dobrze zna to miejsce i podkreśla, że jest niebezpieczne.

– Piesi przechodzą tędy przez ulicę ze znanej hali targowej na przystanek autobusowy – dodaje świadek wypadku. 

źródło: TVN24

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register